Silver partner
16
Років досвіду
6
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
3
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2100
Останній візит на сайт
вчора
Я рієлтор, працюю з київською нерухомістю з 2014 року. Надаю послуги з продажу та здачі в оренду квартир, комерційних приміщень та приватних будинків. Займаюся управлінням та менеджментом орендного бізнесу. Працюю на підбір нерухомості під інвестиційні цілі, оренду та для власного користування. Маю постійних клієнтів, які роками задоволені моєю роботою, та рекомендують мене своїм друзям та родичам. Готовий працювати з клієнтами, яким дійсно потрібна послуга фахівця. Перетворюю складні питання Замовника в зрозумілі задачі та рішення. Вважаю, що Замовник послуги і має її сплачувати, працюю за договорами на послуги.

Оренда комерційної нерухомості (1)

  • 43 000 грн/міс
    478 грн/м²

    Ковпака вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ Палац Україна
    багатофункціональне приміщення
    90 м²
    3 дні тому
    Здам в оренду приміщення на Ковпака 4, між вулицями Тютюника та Предславинська Чудова локація в оточенні престижних ЖК, таких як Французський квартал, Бульвар фонтанів, Престиж Хол, Тарьян Таверс, Централ парк, Трініті. Великий пішохідний трафік. До метро Палац Україна або Либідьська близько 10 хвилин пішки. Приміщення з ремонтом, знаходиться на 1 поверсі (не підвал чи цоколь). Є 2 входи, фасадний з вулиці Ковпака, та чорний вхід у двір. Планування складається з рецепціі, двох окремих кабінетів, робочого оупенспейсу, комори для документів, повноцінної кухні, санвузла. Двір на шлагбаумі для паркування мешканців. Переобладення за рахунок клієнта та ремонтні канікули можем розглянути.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.